|
Новости / Украинский теннис –
Лишь одна представительница Украины сыграет в четвертьфинале 25-тысячника в ПольшеЗавада. Шошина встретится с обидчицей Капшай, Страхова уступает 15-летней wildcard'нице (+видео)![]() В трёх поединках второго круга на турнире в Заваде с участием украинок, только одна одна сумела одержать победу. Анастасия Шошина потратила чуть более часа в матче с Камиллой Розателло из Италии, которую обыграла со счётом 6:2, 6:3. В четвертьфинале 18-летняя харьковчанка, попавшая в основную сетку через квалификацию, сыграет против первой сеяной голландки Лесли Керхов, которая завершила свой матч запуском ранее, отдав Веронике Капшай всего по два гейма в каждом из сетов: 6:2, 6:2. Для Шошиной это будет первый четвертьфинал в карьере на турнирах с призовым фондом $25,000. К сожалению, потерпела поражение в своём матче и Валерия Страхова. 21-летняя дончанка после девяти подряд проигранных геймов Майе Хвалиньской, сумела ненадолго перехватить инициативу, отыграв один матчбол в седьмом гейме второго сета и выиграть три гейма. Для юной представительницы Польши, которая стоит в мировом рейтинге в конце девятой сотни, это была третья победа в сезоне над теннисисткой Топ-300. Фото: Hart Open |
3/02/26 12:45 ivoloshka написал
І на додачу - хай і не блискуча, але ПЕРЕМОГА над вищою за рейтингом суперницею! Не тільки словом, а й ділом! Знай наших! Слава Україні! |
3/02/26 04:57 Vladyslav Diumin написал
Яка ж вона позитивна та відкрита! Круто, що у нас є така чудова тенісистка! Бажаю багато перемог на рівні WTA та професійного розвитку!
|
30/01/26 13:46 Vladyslav Diumin написал
Молодець Еліна! Так трошки не вистачило перемогти, але це був матч проти першої ракетки світу тому нічого страшного тут нема. Вважаю що це AO був для Еліни просто неймовірним! Все-таки півфінал - це дуже серйозний результат!
|
26/11/25 00:22 Олександр Петухов написал
Молодець! Давай Саня далі. |
24/11/25 01:25 Vit написал
Умочка
|
24/11/25 01:05 Олександр Петухов написал
Саня, браво! |
23/11/25 23:45 Vit написал
Важко буде…
|
22/11/25 16:21 Олександр Петухов написал
Саня, молодець! |
22/11/25 01:26 Vit написал
У Полони просто неймовірні удари проходять. І дуже подобається Сашка, яка аплодує на всі красиві удари Херцог. У Олійникової теж непогані удари і розіграші.
Видно, що Херцог набагато технічніша за Сашу, але поки Саша виіло відповідала. Надіюсь до кінця матча втримається |
7/11/25 00:38 Vit написал
Та напишіть, з ким зіграє Тьєнн?
|
6/11/25 02:03 Vit написал
Нє, це вже занадто. Якби кацап якийсь мав зіграти проти Табюра в чф, то написали б, що Табюр спробує в дебютний півфінал вийти у грі проти нейтрала. Можна вже і цього придурка написати, що Табюр спробує обіграти любителя сепарів Сачка
Знову) |
27/10/25 19:41 Zpman написал
Вітаємо!
|
26/10/25 02:05 Vit написал
Ех, з подачами великі проблеми(
З 4:2… Сумно, мала прекрасні шанси. Шо поробиш, як подачі абсолютно нема, дуже легко свої гейми віддала в третьому сеті, а в кінці суперниця і свої підсилила. Тай-брейк став формальністю. Треба Сашулі багато працювати над подачами. |
12/10/25 00:52 Олександр Петухов написал
Вау
Джессі, ти неймовірна. Зробила БульбоЗавра!!! |
|