Davis Cup Finals. Італія, Австралія та Німеччина забезпечили собі місця у плей-офф

У груповому етапі командного турніру відбувається четвертий ігровий день

Італія 2-1 Аргентина
Маттео Берреттіні - Себастіан Баєс 6:2, 6:3
Яннік Сіннер - Франсіско Серундоло 7:5, 1:6, 6:3
Сімоне Болеллі/Фабіо Фоніні - Максімо Гонсалес/Орасіо Себальос 5:7, 6:2, 3:6

Збірна Італії вийшла до 1/4 фіналу після двох перемог у групі. Другий володар путівки до плей-офф буде відомий за підсумками протистоянь Аргентина - Хорватія (субота) та Італія - Швеція (неділя). Аргентинці програли обидва матчі у групі, а хорватські тенісисти здобули одну перемогу при одній поразці.

ГРУПА C (Гамбург, Німеччина)
Німеччина 2-1 Бельгія

Ян-Леннард Штруфф - Зізу Бергс 6:4, 7:6(9)
Оскар Отте - Давид Гоффен 6:3, 6:7(7), 3:6
Кевін Кравіц/Тім Пюц - Сандер Гілле/Йоран Фліген 4:6, 6:2, 7:6(5)

Кравіц та Пюц на тай-брейку вирішального сету змогли відігратися з рахунку 5:2 на користь суперників. Німеччина здобула другу перемогу і третій сезон поспіль пробилася до плей-офф турніру за підсумками групових матчів. У 2020 році Кубок Девіса було скасовано через пандемію.

Завдяки сьогоднішній перемозі Німеччини у плей-офф вийшла й Австралія, яка також виграла два матчі у групі. Австралійці вдруге за три участі у груповому етапі пробилися до плей-офф.

У суботу на корт у Гамбурзі вийдуть Бельгія та Франція, а у неділю завершальний матч проведуть Німеччина та Австралія.

Турнір на вибування, у якому визначиться переможець, пройде 22-27 листопада у Малазі (Іспанія).

Додано HomeAlone:  16/09/22 23:51  Переглядів: 1 527   Рейтинг:: 0