Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Енді Маррей: "Ви часто чуєте, як спортсмени і журналісти кажуть, що спорт і політика не повинні змішуватися, але вони все-таки змішуються"

Експерша ракетка світу Енді Маррей вважає, що тенісисти повинні мати можливість вільно висловлюватися на будь-які теми
Енді Маррей: "Ви часто чуєте, як спортсмени і журналісти кажуть, що спорт і політика не повинні змішуватися, але вони все-таки змішуються"
"Жоден спортсмен не повинен бути позбавлений можливості вільно висловлюватися, я вважаю, що це несправедливо. Ви часто чуєте, як спортсмени, журналісти і коментатори кажуть, що спорт і політика не повинні змішуватися, але вони все-таки змішуються.

Коли політика нібито впливає на рішення, які шкодять кар'єрі спортсменів, то вони стверджують, що спорт і політика не повинні змішуватися. Але потім вони з великим задоволенням говорять на ті теми, які їм близькі".

Коментарі сера Енді Маррея з'явилися після того, як Новак Джокович викликав бурхливу реакцію громадськості, написавши на камері після свого першого матчу на Ролан Гаррос гасло: "Косово - серце Сербії. Зупиніть насильство".

+

"Їм [спортсменам і гравцям] подобається фотографуватися з прем'єр-міністрами і світовими лідерами, якщо тільки їхні погляди збігаються. У багатьох країнах прем'єр-міністри та урядовці святкують перемоги спортсменів і великі успіхи. Вони завжди поруч на спортивних заходах, і це велика честь - бути запрошеним до Білого дому чи на Даунінг-стріт.

На нас, спортсменах, лежить відповідальність за те, щоб намагатися об'єднувати людей, а не розділяти один одного. Я думаю, що кожному має бути дозволено висловлювати свою думку, я вважаю, що це дуже важливо. Точно так само, як не повинно бути нічого страшного в тому, що кожен може з нею не погодитися", - додав екслідер світового рейтингу.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: telegraph.co.uk


 

Додано admin:  6/06/23 10:00  Переглядів: 1 708   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.