Davis Cup Finals. Оже-Альяссім переміг першу ракетку світу, США та Нідерланди продовжать боротьбу за трофей

Результати четвертого ігрового дня у груповому етапі командного турніру

ГРУПА B (Валенсія, Іспанія)
Іспанія 1-2 Канада
Роберто Баутіста Агут - Вашек Поспішил 3:6, 6:3, 6:3
Карлос Алькарас - Фелікс Оже-Альяссім 7:6(3), 4:6, 2:6
Марсель Гранольєрс/Педро Мартінес - Фелікс Оже-Альяссім/Вашек Поспішил 6:4, 4:6, 5:7

Фелікс Оже-Альяссім вдруге зіграв проти чинної першої ракетки світу і здобув першу перемогу. Карлос Алькас, який провів свій перший матч у статусі лідера рейтингу, повторив результат свого наставника Хуана-Карлоса Ферреро, який 2003 року також очолив світовий рейтинг після US Open і програв свій перший матч після цього в Кубку Девіса. Жодна перша ракетка світу після Ферреро і до Алькараса, не програвали свій перший матч у новому статусі.

У групі B усі команди зберігають шанси на вихід у фінальний турнір. У суботу у Валенсії зіграють Канада і Сербія, а в неділю Іспанія і Південна Корея.

ГРУПА D (Глазго, Велика Британія)
Велика Британія 1-2 Нідерланди
Деніел Еванс - Таллон Грікспор 6:4, 6:4
Кемерон Норрі - Ботік ван де Зандсхулп 4:6, 2:6
Енді Маррей/Джо Солсбері - Веслі Колхоф/Матве Мідделкоп 6:7(0), 7:6(6), 3:6

Збірна Нідерландів вперше вийшла до плей-офф командного турніру після введення нового формату у 2019 році. У чвертьфіналі також зіграє команда США, яка здобула дві перемоги у групі.

У суботу ці збірні посперечаються за перше місце у квартеті, а у неділю матч проведуть Велика Британія та Казахстан.

Турнір на вибування, у якому визначиться переможець, пройде 22-27 листопада у Малазі (Іспанія).

Додано HomeAlone:  17/09/22 08:05  Переглядів: 2 816   Рейтинг:: 0