Мадрид. Надаль взяв реванш у де Мінора і зіграє в третьому колі домашнього "Мастерса"

Рафаель Надаль здобув другу перемогу на турнірі ATP Masters 1000 у столиці Іспанії
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 24 квітня - 5 травня • грунт • €9,017,445
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Друге коло
Рафаель Надаль (Іспанія, PR) - Алекс де Мінор (Австралія, 10) 7:6(6), 6:3

У першому сеті тенісисти зробили по два брейки і зрештою дісталися до тай-брейку, на якому Надаль лідирував 6-2, але в підсумку завершив його лише з п'ятого сетболу. У другій партії Надаль виграв дві подачі де Мінора, не дозволивши тому дістатися до брейк-поїнтів.

Рафаель Надаль взяв реванш у Алекса де Мінора за поразку в Барселоні минулого тижня і збільшив свою перевагу в очному протистоянні - 4:2. Іспанець уперше з ATP Finals-2022 здобув перемогу над суперником із топ-20 і першу таку перемогу на ґрунті, після виграшу титулу на Ролан Гаррос-2022.

У третьому колі "Мастерса" в Мадриді Рафаель Надаль зіграє проти 91-ї ракетки світу аргентинця Педро Качіна, який сьогодні був сильнішим за Френсіса Тіафо (7:6, 3:6, 6:4).