Davis Cup Finals. Канада поступилася Сербії, але вийшла у плей-офф змагань

Результати п'ятого ігрового дня у груповому етапі командного турніру

Аргентина 0-3 Хорватія
Себастіан Баєс - Борна Гойо 1:6, 6:3, 3:6
Франсіско Серундоло - Борна Чорич 4:6, 6:7(6)
Максімо Гонсалес/Орасіо Себальос - Нікола Мектич/Мате Павіч 2:6, 5:7

Збірна Хорватії завершила груповий етап двома перемогами та однією поразкою і чекає на результат протистояння Італії та Швеції, яке відбудеться у неділю. Для виходу до плей-офф хорватам потрібна перемога італійських тенісистів. У протилежному випадку до 1/4 фіналу пройде Швеція.

ГРУПА B (Валенсія, Іспанія)
Сербія 2-1 Канада
Ласло Дьєре - Габріель Діалло 6:2, 6:2
Міомір Кецманович - Фелікс Оже-Альяссім 3:6, 4:6
Міомір Кецманович/Філіп Крайінович - Алексіс Галарно/Вашек Поспішил 2:1 (відмова)

Канада стала першим учасником плей-офф із групи B. Серби можуть вийти до чвертьфіналу, якщо у неділю Іспанія програє Південній Кореї, проте господарям турніру для виходу з групи також потрібна перемога.

ГРУПА C (Гамбург, Німеччина)
Франція 2-1 Бельгія
Рішар Гаске - Міхаель Гертс 6:3, 6:3
Бенжамен Бонзі - Давид Гоффен 3:6, 7:5, 3:6
Ніколя Маю/Артур Ріндеркнех - Сандер Гілле/Йоран Фліген 6:3, 7:6(6)

ГРУПА D (Глазго, Велика Британія)
США 1-2 Нідерланди
Томмі Пол - Таллон Грікспор 5:7, 6:7(3)
Тейлор Фрітц - Ботік ван де Зандсхулп 4:6, 6:7(3)
Раджив Рам/Джек Сок - Веслі Колфхоф/Матве Мідделкоп 4:6, 7:6(3), 6:4

Нагадаємо, у групах C та D вже за підсумками перших двох раундів визначилися збірні, які вийшли до плей-офф. Ними стали Німеччина, Австралія, Нідерланди та США. Турнір на вибування, у якому визначиться переможець, пройде 22-27 листопада у Малазі (Іспанія).

Додано HomeAlone:  18/09/22 00:48  Переглядів: 2 185   Рейтинг:: 0