Мадрид. Надаль розгромив 16-річного американця і знову зіграє проти де Мінора, Качин перервав серію з 15 поразок поспіль

На турнірі ATP Masters 1000 у столиці Іспанії завершуються матчі першого кола
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 24 квітня - 5 травня • грунт • €9,017,445
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Перше коло
Лоренцо Сонего (Італія) - Рішар Гаске (Франція, Q) 6:2, 7:5
Павло Котов (-) - Альберт Рамос Віньолас (Іспанія, Q) 6:3, 6:4
Флавіо Коболлі (Італія) - Алехандро Табіло (Чилі) 5:7, 6:4, 6:4
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, LL) - Даніель Елаї Галан (Колумбія) 7:6(4), 4:6, 6:1
Якуб Меншік (Чехія) - Яннік Ганфманн (Німеччина) 6:4, 7:6(3)
Фелікс Оже-Альяссім (Канада) - Йосіхіто Нісіока (Японія) 4:6, 6:1, 6:4
Жуан Фонсека (Бразилія, WC) - Алекс Мікельсен (США) 4:6, 6:0, 6:2
Міомір Кецманович (Сербія) - Чжан Чжичжень (Китай) 6:3, 6:2
Маттео Арнальді (Італія) - Крістофер О'Коннелл (Австралія) 6:4, 6:1
Макс Перселл (Австралія) - Маркос Гірон (США) 4:6, 6:4, 7:6(2)
Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) - Домінік Кепфер (Німеччина) 6:1, 3:6, 7:6(5)
Томаш Махач (Чехія) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:4, 1:6, 6:2
Рафаель Надаль (Іспанія, PR) - Дарвін Бланч (США, WC) 6:1, 6:0
Педро Качин (Аргентина) - Себастьян Офнер (Австрія) 6:3, 6:3
Хамад Меджедович (Сербія, Q) - Александар Ковачевич (США, Q) 4:6, 7:5, 6:4
Тьягу Монтейру (Бразилія, Q) - Душан Лайович (Сербія) 6:4, 6:3

Якуб Меншік уперше виграв матч в основній сітці турніру серії "Мастерс" на ґрунті, взявши реванш у Янніка Ганфманна за поразку на "челленджері" в Братиславі 2022 року. У другому раунді чеський тенісист зіграє проти 10-ї ракетки світу Григора Димитрова.

Рафаель Надаль уперше за два роки зіграв на турнірі "Мастерс" на ґрунті та здобув свою 407-му перемогу на турнірах цієї категорії. Нагадаємо, що матч 37-річного Надаля проти 16-річного Бланча встановив віковий рекорд на турнірах "Мастерс". У другому раунді іспанський тенісист зіграє проти 11-ї ракетки світу Алекса де Мінора, якому програв минулого тижня в Барселоні (загальний рахунок їхнього протистояння 3-2 на користь Надаля).

Педро Качин перервав свою серію з 15 поразок поспіль, яка тягнулася з початку жовтня минулого року. Аргентинець виграв п'ятий матч в основній сітці "Мастерса" і чотири перемоги він здобув саме на кортах у Мадриді. У другому колі суперником Качина стане 21-ша ракетка світу Френсіс Тіафо, якого він обіграв рік тому на цьому ж турнірі.